Svařování

Svařování2019-09-24T11:43:05+00:00

Nabídka služeb svařování

  • MAG/MIG svařování

  • MMA svařování

  • TIG svařování barevných kovů a hliníku

Svařování na zakázku

Pro naše zákazníky realizujeme svařování různými metodami přímo na míru. Ke svařování využíváme kvalitní stroje a umíme využít hned tři různé metody svařování.
Metoda obloukového svařování tavicí se elektrodou v ochranném plynu je možné využít buď s ochranným plynem, který reaguje s roztavenou lázní (MAG) nebo s ochranným plynem, který naopak nereaguje s roztavenou lázní (MIG). Celkově je tato metoda výhodná svou rychlostí a možností svařovat ve všech polohách.
Metoda svařování obalenou elektrodou (MMA) je typická pro ruční svařování a spíše pro jednotlivé nesériové procesy. Na rozdíl od metody MAG/MIG tvoří ochrannou vrstvu obal elektrody. Výhodou této metody je široká použitelnost pro různé druhy materiálů a poměrně snadná manipulace a přenosnost.
Metoda svařování wolframovou elektrodou (TIG) je založena na hoření elektrického oblouku mezi elektrodou a svařencem.  Výhodou je neopotřebovávání elektrody jako u ostatních metod. Dalšími výhodami je možnost svařovat i v méně dostupných místech a menší náročnost na závěrečnou údržbu, jelikož není potřeba odstraňovat strusku apod.

Rádi vám pomůžeme nebo poradíme

Kontakt